Blog

Zasklenie terasy a zimnej záhrady? Prinášame výhody.

Zasklenie terasy a zimnej záhrady je veľmi prospešné pre každé ročné obdobie. Či už máme studenú zimu, alebo horúce letné dni, zasklenie pridáva na hodnote vašej nehnuteľnosti.

Pre začiatok vám pridá takéto riešenie viac priestoru. Získate prídavný priestor k vašej stavbe domu, miesto pre hostí pre trávenie voľných chvíľ. Poďme sa spoločne pozrieť na výhody zasklenia zimnej záhrady a terasy.

1.Viac priestoru

Či už chcete miesto na zábavu pre hostí, kde sa môžu deti hrať, na leňošenie, alebo kde sa môžete venovať koníčkom, tieto metre štvorcové navyše môžu výrazne zmeniť vašu rodinnú pohodu a váš životný štýl.

2.Pokoj a ticho

Zasklenie terasy vytvorí vo vašom exteriéry kľud. Doteraz, keď váš partner pozeral televíziu, alebo deti hrali videohry, ste museli znášať hluk, utiecť do svojej spálne za pokojom a tichom. Môžete sedieť a relaxovať pri hudbe, čítať knihu alebo sa len pozerať na mesiac a hviezdy. Ak túžite po súkromí, môžete si namontovať závesy a žalúzie do zasklenej časti vášho domova.

Zimná záhrada zasklenie

3.Väčšia hodnota vašej nehnuteľnosti

Nielenže si vytvoríte viac priestoru, ale váš domov sa stane cennejším. Nie ste jediný, kto vidí výhody zasklenia priestoru. Ak by ste niekedy chceli predať svoj dom a jeden dom má zasklenú terasu a druhý nie, ktorý z nich podľa vás osloví potenciálnych kupcov viac? Zasklená terasa, a zimná záhrada je dobrým predajným argumentom pre jej mnohé výhody.

Zasklenie terasy väčšia hodnota

4. Nižšie náklady na energie

Zasklená zimná záhrada, alebo terasa, povedzme cez izolačné dvoj-sklo znamená automaticky oveľa lepšiu reguláciu teploty pre vašu nehnuteľnosť. Ak znížime potrebu vykurovania vašej nehnuteľnosti, automaticky znížime aj spotrebu energie pre nehnuteľnosť. Celou realizáciou vám naša firma zníži náklady, ale aj ekologickú stopu.

5. Spojenie interiéru s exteriérom

Zasklená časť domu hladko spája exteriér s interiérom. V kreativite sa medze nekladú a na trhu dnes máme niekoľko možností dverí a zasklenia. Ideálnym riešením je konštrukcia z  hliníkových profilov, ktorá dosahuje najvyššiu kvalitu s kombináciou s vkusným dizajnom.

Zimná záhrada firma

6. Široký výber možností materiálov

Na rozdiel od murovanej konštrukcie, sklenenou prístavbou umožňujeme, aby bola vaša nehnuteľnosť  zaplavená prirodzeným svetlom. Jediné, čo vy ako majiteľ musíte urobiť, je vybrať si štýl, ktorý vás najviac osloví a my vám ho zrealizujeme. Keď si prezeráte rôzne možnosti, nepochybne budete ohromení krásou sklenených nadstavcov s ich funkčnosťou.

Akonáhle budete mať zasklenú terasu, alebo zimnú záhradu, budete sa čudovať, prečo vám jej vytvorenie trvalo tak dlho.

Náš tím profesionálov v oblasti výroby a inštalácie hliníkových systémov OK Mont vám rád poradí a vyberie vhodné riešenie.

PLÁNUJETE REKONŠTRUKCIU?
VYŽIADAJTE SI CENOVÚ PONUKU.